< > 2020
július
H K Sze Cs P Szo V
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31


Naptár



NB I-es bajnoki férfi mérkőzés
2019. február 02., 11:00 -
2019. február 02., 14:30

PTE PEAC II. - SZAK-Sportiskola

Részletek
Molnár János Emlékverseny
2019. február 07., 14:30 -
2019. február 08., 15:00

Újonc versenyszámokban indulunk

Részletek
Megyei I. osztályú mérkkőzés
2019. február 13., 16:30 -
2019. február 13., 18:00

SZAK II-Sportiskola - Celldömölki VSE VI.

Részletek
Országos Diákolimpia - Karcag
2019. február 14., 10:00 -
2019. február 17., 16:00

A megyei döntőkről továbbjutott versenyzőknek: Molnár Liza, Poór Balázs, Gergely Márk, Szarka Gábor, Kovács Bálint, Puklér Júlia

Részletek
NB I-es bajnoki férfi mérkőzés
2019. február 16., 11:00 -
2019. február 16., 14:00

SZAK-Sportiskola - PTE PEAC III.

Részletek
Megyei II. osztályú mérkőzés
2019. február 20., 16:30 -
2019. február 20., 18:00

SZAK III-Sportiskola - Celldömölki VSE IX.

Részletek
Utánpótlás csapat selejtezők
2019. február 22., 10:00 -
2019. február 24., 17:00

Újonc, serdülő, ifjúsági csapatok selejtezője

Részletek
NB I-es bajnoki férfi mérkőzés
2019. február 23., 11:00 -
2019. február 23., 14:30

SZAK-Sportiskola - Budaörsi 2I SC

Részletek
Megyei I. osztályú mérkkőzés
2019. február 27., 16:00 -
2019. február 27., 18:00

Büki TK II. - SZAK II-Sportiskola

Részletek
Megyei II. osztályú mérkőzés
2019. március 06., 16:30 -
2019. március 06., 18:00

SZAK III-Sportiskola - Celldömölki VSE VIII.

Részletek
Serdülő MOATSZ Kupa és CSB
2019. március 08., 10:00 -
2019. március 10., 16:00

Serdülő MOATSZ Kupa és csapatbajnokság

Részletek
Megyei I. osztályú mérkkőzés
2019. március 13., 16:30 -
2019. március 13., 18:00

SZAK II-Sportiskola - SZOESE.

Részletek
Megyei II. osztályú mérkőzés
2019. március 13., 17:00 -
2019. március 13., 19:00

Celldömölki VSE VIII - SZAK III-Sportiskola

Részletek
Megyei II. osztályú mérkőzés
2019. március 20., 18:00 -
2019. március 20., 20:00

Ikervár - SZAK III-Sportiskola

Részletek
NB I-es bajnoki férfi mérkőzés
2019. március 23., 11:00 -
2019. március 23., 14:30

Postás SE - SZAK-Sportiskola

Részletek
Megyei I. osztályú mérkkőzés
2019. március 25., 16:00 -
2019. március 25., 18:00

Büki TK III - SZAK II-Sportiskola

Részletek
Megyei II. osztályú mérkőzés
2019. március 27., 16:30 -
2019. március 27., 18:00

SZAK III-Sportiskola - Egyházashetye

Részletek
NB I-es bajnoki férfi mérkőzés
2019. március 30., 11:00 -
2019. március 30., 14:30

SZAK-Sportiskola - Honvéd Szondi SE

Részletek
Megyei II. osztályú mérkőzés
2019. április 03., 16:00 -
2019. április 03., 18:00

SZAK III-Sportiskola - Haladás-Vízéptek

Részletek
Újonc MOATSZ Kupa és CSB
2019. április 05., 10:00 -
2019. április 07., 16:00

Országos újonc csapatbajnokság és MOATSZ Kupa

Részletek
Megyei I. osztályú mérkkőzés
2019. április 10., 17:30 -
2019. április 10., 19:30

Szentgotthárd I. - SZAK II-Sportiskola

Részletek
Megyei II. osztályú mérkőzés
2019. április 12., 18:00 -
2019. április 12., 20:00

Szarvaskend - SZAK III-Sportiskola

Részletek
NB I-es bajnoki férfi mérkőzés
2019. április 13., 10:00 -
2019. április 13., 14:30

Celldömölki VSE II. - SZAK-Sportiskola

Részletek
Megyei II. osztályú mérkőzés
2019. május 01., 16:30 -
2019. május 01., 18:00

SZAK III-Sportiskola - Nárai

Részletek
NB I-es bajnoki férfi mérkőzés
2019. május 04., 11:00 -
2019. május 04., 14:30

SZAK-Sportiskola - Pénzügyőr SE

Részletek
Megyei II. osztályú mérkőzés
2019. május 08., 17:30 -
2019. május 08., 19:30

Szentgotthárd II. - SZAK III-Sportiskola

Részletek
Utánpótlás Országos Bajnokság
2019. május 10., 10:00 -
2019. május 12., 17:00

Újonc, serdülő és ifjúsági OB

Részletek
NB I-es bajnoki férfi mérkőzés -...
2019. május 18., 10:00 -
2019. május 18., 13:30

Mosonmagyaróvári TE - SZAK-Sportiskola

Részletek
Regionális újonc ranglista verseny
2019. május 26., 10:00 -
2019. május 26., 16:00

Regionális újonc ranglista verseny

Részletek
Területi újonc, serdülő ranglist...
2019. június 15., 10:00 -
2019. június 16., 16:00

Területi újonc, serdülő ranglista verseny

Részletek
Szombathely Asztalitenisz Kör - Magyar