+36-30/946-3274
E-mail:
pingpong@t-online.hu

9 érmet szereztünk Vas megye egyéni bajnokságán

Szombaton a büki sportcsarnokban rendezte meg a Vas Megyei Asztalitenisz Szövetség az idei évi Megyei Bajnokságot.  A SZAK-Sportiskola 8 versenyzője állt asztalhoz a megrendezett 12 versenyszámban és összesen 9 érmet szereztek. Mivel elsősorban újonc korú versenyzőink vannak, főleg ott jeleskedtünk.

Arany érmet szerzett Poór Balázs az U11-es korosztályban, az U13-ban pedig bronz érmes lett. Gergely Márk - aki még csak 9 éves - meglepetésre nyerni tudott az U13-asok között Horváth Gábort verte meg a döntőben. Szintén első helyet szerzett Horváth Gábor és Poór Balázs az ifjúsági fiú páros versenyszámban.

Három bronz éremről tudunk még beszámolni a fentieken kívül: Szarka Zsolt a felnőtt egyéniben, és párosban lett 3. (Pungor Bálinttal indult.)  Szarka Gábor az U11-es fiú egyéni számban állhatott felm ég a képzeletbeli dobogó 3. fokára, miután két mérkőzést is vesztett állásból fordított meg.