Elérhetőségek

Szombathely Asztalitenisz Kör

Cím: 9700 Szombathely,
Dózsa Gy. u. 6.
Telefon: +36-30/946-3274
E-mail:
Edzés helyszíne

Edzés helyszíne

"Aranyhíd" Nevelési-Oktatási Integrációs Központ tornaterme

Szombathely, Dózsa György u. 6.

 

 



Versenynaptár


A Szombathelyi Asztalitenisz Kör 2018. tavaszi versenynaptára
         
Hét Időpont Esemény Hely
1. Január 5-7. Újonc Magyar Nemzetközi Bajnokság Budapest
  6. NB I női: MOATSZ Utp. Vál. - SZAK-Sportiskola 11:00  
    Kopogós Országos Bajnokság  
2. Január 13. NB II: Polgárdi - SZAK-Sportiskola (4-14) Székesfehérvár
  14. Régiós újonc bajnokság Győr
3. Január 16-21. Hungarian Open World Tour Budapest
  18. Megyei II: Szarvaskend II. - SZAK II-Sportiskola (6-4) Szarvaskend
4. Január 26-28 Ijfúsági, serdülő és újonc Budapest Bajnokság Budapest
       
5. Február 1-4. Molnár János emlékverseny Budapest
  1. Megyei II: Kemestaródfa II. - SZAK II-Sportiskola (17:30) Kemestaródfa
6. Február 11. NB II: Budaörsi SC II. - SZAK-Sportiskola 11:00 Budaörs
       
7. Február 17. NB II: SZAK-Sportiskola - Várpalotai Bányász 10:00 Szombathely
  16-18. Diákolimpia Országos Döntő  Karcag
8. Február  25. NB II: Hévíz SK - SZAK-Sportiskola 11:00 Hévíz
  23-25. Újonc,serdülő, ifi fiú CSB selejtező  
9. Március  2-4 Felnnőtt Országos Bajnokság  
  3.   Fürstenfeld
10. Március 9-11. Serdülő CSB és MOATSZ Kupa  
       
11. Március 17. NB II: SZAK-Sportiskola - Postás SE 10:00 Szombathely
       
12. Március 23-25. Újonc CSB és MOATSZ Kupa  
       
13. Március 30-31. Ifjúsági CSB és MOATSZ Kupa  
       
14. Április 7-8. Ifjúsági Országos Bajnokság  
  7. Régiós újonc bajnokság  
15. Április 14. NB II: Váci Reménység - SZAK-Sportiskola 11:00 Vác
       
16. Április 21-22. Felnőtt Budapest Bajnokság Budapest
       
17. Április 28. NB II: SZAK-Sportiskola - Pestújhely SC 10:00 Szombathely
       
18. Május  4-6. Újonc, serdkülő Országos Bajnokság Mohács
       
19. Május  13. NB II: Sanitas Budo SE - SZAK-Sportiskola 11:00 Budapest
       
20. Május  19. NB II: SZAK-Sportiskola - Celldömölki VSE III. 10:00 Szombathely
       
21. Május  26-27 Területi felnőtt és ifjúsági bajnokság  
       
22. Június  2.    
       
23. Június  9-10. Területi újonc, serdülő bajnokság  
       



Vissza az előző oldalra!
Szombathely Asztalitenisz Kör - Magyar