+36-30/946-3274
E-mail:
pingpong@t-online.hu

Férfi csapatunk feljutott az NB I Nyugati csoportjába

Megérkzett a Magyar Asztalitenisz Szövetség hivatalos levele, mely szerint a 2018-2019-es bajnoki évadban a SZAK-Sportiskola férfi csapat  egy osztállyal feljebb, az NB I-ben indulhat.

Miután az extra liga helybetöltőt a Győri Elektromos nyerte, az ő helyük megüresedett az NB I Nyugati csoportjában, így a helybetöltőn elért 2. helyezésünk elég volt a feljutáshoz.

A bajnokság szeptember 8-án kezdődik, és az NB II-ben ezüst érmet szerzett csapattal vágunk neki a magasabb osztálynak is. A Németh Dávid, Szarka Tibor, Szarka Zsolt, Nagy Martin összeállítású együttesünknek nem lesz könnyű kiharcolni a bentmaradást a roppant erős NB I-es osztályban.