Telefon:
+36-30/946-3274
E-mail:
pingpong@t-online.hu

A SZAK-Sportiskola történetének legnagyobb sikerét érte el a hétvégi országos csapatbajnokságon! Minden számban döntőt játszottunk!

A legnagyobb meglepetés az ifjúságiak között ért bennünket, hiszen itt nem számítottunk még éremre sem. Aztán nagy meglepetésre 3-2-re legyőztünk a BVSC-t a négy közé jutásért, majd 3-1-re a Dunakeszit az elődöntőben. A Poór Balázs, Gergely Márk, Szarka Gábor (képünkön) összetételű csapatunk sajnos 3-0-ra kikapott a fináléban a jóval erősebb KSI SE-től, és így ezüst érmet vehetett át az eredmény hírdetéskor.

Ami az ifiknél meglepetésnek számított a serdülő korosztályban már egyáltalán nem. 1. kiemeltként mindenképpen csalódás lett volna, ha nem a dobogó tetejére állhat a Gergely Márk, Poór Balázs és Szarka Gábor trió. Nem volt azonban kérdéses győzelmünk, hiszen a BVSC II-t, a Dunakeszit és a döntőben a Soltvadkertet is 3-0-ra győztük le. Fiaink nyakába így teljesen megérdemelten akaszthatták az arany érmet.

Titkon arany érmet reméltünk a legkisebbeknél, az újoncoknál (U13) is, hiszen itt is mi voltunk az 1. kiemeltek. Azt is tudtuk azonban, hogy sokkal nehezebb dolga lesz Gergely Márknak és Torkos Domonkosnak. A Debrecen 3-0-s, és a BVSC II. 3-1-es legyőzése után a BVSC első csapatával kellett játszanunk a döntőben. Már a meccs előtt tudtuk, hogy a páros mérkőzés fogja eldöntetni a telálkozót. A páros elveszítése után a mérkőzés is elbuktuk 3-2-re és a két játékosunk ezüst érmet vehetett át.

Újabb bizonyítékát adtuk, hogy az ország egyik legjobb utánpótlás nevelő egyesülete vagyunk!

Minden korosztályban döntőt játszott a SZAK-Sportiskola az országos csapatbajnokságon! + 9