+36-30/946-3274
E-mail:
pingpong@t-online.hu

Remekeltünk a régiós újonc, serdülő ranglistaversenyen

A vasárnapi celldömölki régiós verseny ékes bizonyítéka volt annak, hogy a Nyugat-Magyarországi utánpótlás nevelés országosan is kiemelkedő. Vas megyéből 3 klub is képviseltette magát  a versenyen, a SZAK-Sportiskola pedig halmozta az érmeket!

U11 fiú: A legkisebbek számát Szarka Gábor (11) nyerte, aki fokozatosan javuló játékkal utasította maga mögé a mezőnyt. Kiemelendő, hogy a magyar ranglistát torony magasan vezető Gergely Márkot (10) el sem indítottuk saját korosztályában.

U13 fiú: Ebben a számban vagyunk a legerősebbek a régióban! A dobogó mindhárom fokán állt SZAK-Sportiskolás fiú versenyzőnk. A győzelmet Gergely Márk (10) szerezte meg, miután a döntőben minimális különbséggel verte klubtársát Poór Balázst (12). Nagyszerű eredménynek számít, hogy Szarka Gábor (11) be tudta verekedni magát a legjobb 4 közé, ami bronz érmet ért neki. Mindhárom játékosunk fiatalabb, mint ennek a korcsoportnak a felső korhatára!

U15 leány: Molnár Liza (12) csak a serdülő számban állt asztalhoz, mivel az U13-ba nem volt érdemes nevezni őt. Liza hosszú kihagyás után próbál meg újra formába lendülni, most ezüst éremig jutott a 3 évvel idősebbek között.

U15 fiú: Akárcsak az U13-as versenyszám, a serdülők versenye is magas színvonalú játékot hozott. Két bronz érmet szereztek fiaink, izgalmas csaták után. Már a negyeddöntőben összekerült ismét Poór Balázs és Gergely Márk, és ezúttal "Bazsa" jutott tovább. A későbbi győztes Orosz Kolostól (Büki TK) kapott ki az elődöntőben.  A másik bronz érmet Horváth Gábor (14) kapta, aki nagy meccset játszott Szakály Gergővel (Győr) a másik  elődöntőben.