+36-30/946-3274
E-mail:
pingpong@t-online.hu

Újonc TOP24: Gergely Márk tarolt az év legnehezebb versenyén!

Az év utolsó újonc (U13-as) versenyén kiemelkedő SZAK-Sportiskolás siker született! Gergely Márk (12) egyetlen játszmát veszítve hozta el a körmérkőzéses verseny 1. díját. Két nap alatt 11 éles mérkőzést kell játszania a versenyzőknek, ezért az év legnehezebb megmérettetésének számít a TOP24 bajnokság (Lányoknál TOP16).

Gergely Márknak azonban nem sok nehéz összecsapása volt, a döntő mérkőzésig mindenkit 3-0-ra vert, könnyedén.  Az utolsó győzelemért azonban alaposan meg kellett dolgoznia a KSI-s Fegyver Zsombor ellen, színvonalas meccset játszottak. A 3-1-es győzelem után veretlenül állhatott fel a dobogó tetejére.

Szarka Gábor (13) a csoport küzdelmek során 3 db döntő szettes meccset nyert meg, és ő is a legjobb 8 közé tudott kerülni, ahol végül a 8. helyet szerezte meg.

A SZAK-Sportiskola 3. fiú játékosa Torkos Domonkos a 17-24 közé került a selejtező csoport befejezése után, és a legvégén a 19. poziciót szerezte meg.

Indult a versenyen egy lány versenyzőnk is, akiknél TOP16-os bajnokságot rendeztek. Vass Borbála - aki Budapesten ünnepelte a 10. születésnapját - kitűnően játszott a 13 évesek között! 3 győzelmet is aratott a két nap alatt, és a 12. helyen fejezte be a versenyt.