+36-30/946-3274
E-mail:
pingpong@t-online.hu

Vass Bori bronz kategóriájú ranglistaversenyt nyert Budapesten!

Szép eredménnyel zárta a tavaszi verseny időszakot Vass Borbála. A SZAK-Sportiskola 10 éves tehetsége a budapesti bronz versenyen állhatott fel a dobogó tetejére. Jó formája abból is látszik, hogy az U11-es kategóriában mindössze egyetlen játszmát veszített, azt is csak a döntőben. Győzelmével a 7. helyre jött fel az országos ranglistaán. Ugyan itt  Bécsi Noémi a legjobb 8 közé jutott, ahol Pétek Kincsőtől kapott ki. Noémi őrzi 5. helyét  a magyar ranglistán.

Mindketten indultak az összevont újonc (U13) számban is, ahol szintén jól játszottak. Bori a legjobb 8, Noémi a legjobb 16-ig jutott.