Elérhetőségek

Szombathely Asztalitenisz Kör

Cím: 9700 Szombathely,
Szent László király utca 6.
Telefon: +36-30/946-3274
E-mail: pingpong@t-online.hu


Utánpótlásunk

Utánpótlás egyéni versenyek eredményei 2005-ben

Alpok-Adria Játékok – Ticino (január 17-20):
Csapat verseny:
1. Vas megye (Vajda Attila, Fixl Balázs, Szarka Tibor)

Páros:
2. Vajda Attila, Fixl Balázs (Vas megye)

Egyéni:
2. Vajda Attila (Vas megye)
3. Szarka Tibor(Vas megye)


Magyar Serdülő Nemeztközi Bajnokság – Szolnok (január 21-23):

Serdülő egyéni:
17-32. Szarka Tibor


Molnár János Emlékverseny - Budapest (február 3-6.):

III. évjáratú újonc fiú egyéni:
9-16. Szarka Zsolt

II. évjáratú újonc fiú egyéni:
9-12. Lendvai Gergely

Újonc fiú egyéni:
17-32. Lendvai Gergely

Serdülő fiú egyéni:
17-32. Fixl Balázs
17-32. Szarka Tibor

Ifjúsági fiú egyéni:
17-32. Vajda Attila
33-64. Szarka Tibor

2i Kupa - Budapest Bajnokság - Budaőrs (február 25-27.):

Újonc fiú egyéni:
9-16. Lendvai Gergely
9-16. Szarka Zsolt

Újonc leány egyéni:
5-8. Tóth Fanny

Serdülő fiú egyéni:
5-8. Szarka Tibor
5-8. Fixl Balázs
33-48. Galiotti Dávid
33-48. Lendvai Gergely

Serdülő leány egyéni:
17-32. Tóth Fanny

Serdülő fiú páros:
3. Fixl Balázs, Szarka Tibor

Ifjúsági fiú egyéni:
5-8. Vajda Attila
17-32. Fixl Balázs
17-32. Szarka Tibor
17-32. Bedő Zoltán

Ifjúsági fiú páros:
5-8. Vajda Attila, Kriston Dániel
5-8. Szarka Tibor, Fixl Balázs

Bisztrita Kupa - Románia - Bisztrita (2005. március 11-13.):

Ifjúsági fiú csapat:
2. Vajda Attila, Kriston Dániel

Serdülő fiú csapat:
4. Szarka Tibor, Korponai Zoltán

Ifjúsági fiú egyéni:
3. Vajda Attila

Serdülő fiú egyéni:
9-16. Szarka Tibor

MOATSZ Kupa - Budapest (március 19, 23, 25):

III. évjáratú újonc fiú egyéni:
3. Szarka Zsolt

III. évjáratú újonc leány egyéni:
9-16. Varga Petra

II. évjáratú újonc fiú egyéni:
1. Lendvai Gergely

Újonc fiú egyéni:
9-16. Lendvai Gergely
9-16. Szarka Zsolt
33-48. Németh Ádám

Újonc leány egyéni:
17-32. Tóth Fanny
33-48. Varga Petra
33-48. Bauer Kinga

Ifjúsági TOP 12 - Budapest (április 9-10.):

4. Vajda Attila

Szlovén Serdülő Nemzetközi Bajnokság - Ljubljana (április 14-17.):

Csapat: Magyarország "B" (Szarka Tibor)

Utánpótlás Magyar Bajnokság - Mohács (április 29-május 1.):

III. évjáratú újonc fiú egyéni:
3. Szarka Zsolt

III. évjáratú újonc leány egyéni:
9-16. Varga Petra

II. évjáratú újonc fiú egyéni:
3. Lendvai Gergely

Összevont újonc fiú egyéni:
9-16. Lendvai Gergely
9-16. Szarka Zsolt
33-48. Németh Ádám

Összevont újonc leány egyéni:
9-16. Tóth Fanny
33-48. Varga Petra

Serdülő fiú páros:
5-8. Fixl Balázs - Szarka Tibor

Serdülő fiú egyéni:
5-8. Szarka Tibor
9-16. Fixl Balázs
16-32. Lendvai Gergely

Serdülő leány egyéni:
17-32. Tóth Fanny

Ifjúsági vegyes páros:
2. Vajda Attila - Pergel Szandra (Statisztika)

Ifjúsági fiú páros:
5-8. Vajda Attila - Kriston Dániel (KSI)

Ifjúsági fiú egyéni:
9-16. Vajda Attila
17-32. Fixl Balázs
17-32. Szarka Tibor

Serdülő TOP 12 - Budapest (május 7-8.):

5. Fixl Balázs
10. Szarka Tibor

Újonc TOP 12 - Budapest (május 21-22.):

8. Lendvai Gergely
10. Szarka Zsolt

Szlovák Nemzetközi Bajnokság (május 27-29.):

Ifjúsági fiú csapat:
2. Magyarország "A" (Vajda Attila, Nagy Krisztián, Kriston Dániel, Vajda Viktor

Ifjúsági fiú páros:
3. Vajda Attila - Kriston Dániel

Ifjúsági fiú egyéni:
17-32. Vajda Attila

48. Ifjúsági és serdülő Európa Bajnokság - Prága (július 15-24.):

Ifjúsági fiú csapat:
11. Magyarország (Szarka Levente, Zombori Dávid, Nagy Krisztián, Vajda Viktor, Vajda Attila)

Ifjúsági fiú páros:
33-64. Vadja Attila - Silva Ivo (POR)

Ifjúsági vegyes páros:
33-64. Vajda Attila - Ridolfi Lisa (ITA)

Vörsas Kupa I. o. felnőtt, ifjúsági, serdülő és újonc férfi ranglistaverseny - Budapest (augusztus 25-29.):

Ifjúsági fiú egyéni:
5-8. Vajda Attila
9-16. Fixl Balázs
17-32. Szarka Tibor
17-32. Bedő Zoltán

Serdülő fiú egyéni:
5-8. Fixl Balázs
9-16. Szarka Tibor
17-32. Lendvai Gergely
17-32. Galiotti Dávid

Serdülő fiú páros:
3. Fixl Balász - Szarka Tibor

Újonc fiú egyéni:
9-16. Lendvai Gergely
9-16. Szarka Zsolt
17-32. Kiss Márton

II. évjáratú újonc fiú egyéni:
2. Lendvai Gergely

III. évjáratú újonc fiú egyéni:
3. Szarka Zsolt

Nemzetközi újonc, serdülő verseny - Murska Sobota (szeptember 3.):

Serdülő egyéni:
1. Szarka Tibor
9-16. Kiss Márton

Újonc egyéni:
2. Szarka Zsolt


Újonc Húszak Bajnokság - Budapest (szeptember 10-11.):

Fiúk:
11. Lendvai Gergely
12. Szarka Zsolt

Lányok:
20. Tóth Fanny

4. Szombathelyi újonc, serdülő ranglistaverseny - (2005. szeptember 17-18.):
III. évjáratú újonc fiú egyéni:
5-8. Szarka Zsolt
9-16. Németh Ádám

II. évjáratú újonc fiú egyéni:
2. Lendvai Gergely

Összevont újonc fiú egyéni:
9-16. Lendvai Gergely
9-16. Szarka Zsolt
33-48. Kiss Márton

Serdülő fiú páros:
3. Fixl Balázs, Szarka Tibor
9-16. Galiotti Dávid, Lendvai Gergely

Serdülő fiú egyéni:
5-8. Fixl Balázs
9-16. Szarka Tibor
17-32. Lendvai Gergely
33-48. Galiotti Dávid

Ifjúsági Húszak Bajnokság

1. Vajda Attila
8. Fixl Balázs

Trióda Kupa - újonc, serdülő ranglistaverseny - Szeged (2005. november 12-13.):

III. évjáratú újonc fiú egyéni:
3. Szarka Zsolt
9-16. Németh Ádám

II. évjáratú újonc fiú egyéni:
2. Lendvai Gergely

Újonc fiú egyéni:
9-16. Lendvai Gergely
17-32. Szarka Zsolt
33-48. Németh Ádám

Serdülő fiú páros:
5-8. Fixl Balázs, Szarka Tibor

Serdülő fiú egyéni:
3. Fixl Balázs
5-8. Szarka Tibor
17-32. Lendvai Gergely

HOLCIM Kupa ifjúsági ranglistaverseny - Miskolc (november 26.):

Ifjúsági fiú egyéni:
3. Vajda Attila

Ifjúsági fiú páros:
3. Vajda Attila, Kriston Dániel

Serdülő Húszak Bajnokság - Budapest (december 3-4.):

4. Fixl Balázs
13. Szarka Tibor
16. Lendvai Gergely








Vissza az előző oldalra!
Szombathely Asztalitenisz Kör - Magyar