Elérhetőségek

Szombathely Asztalitenisz Kör

Cím: 9700 Szombathely,
Szent László király utca 6.
Telefon: +36-30/946-3274
E-mail: pingpong@t-online.hu


Utánpótlásunk

Utánpótlás egyéni versenyek eredményei 2006-ban

Molnár János Emlékverseny - Budapest (február 2-5.):

III. évjáratú újonc fiú egyéni:
5-8. Szarka Zsolt

II. évjáratú újonc fiú egyéni:
9-16. Németh Ádám

Újonc fiú egyéni:
1. Lendvai Gergely
17-32. Németh Ádám

Serdülő fiú egyéni:
9-16. Szarka Tibor

Ifjúsági fiú egyéni:
5-8. Fixl Balázs
17-32. Szarka Tibor

Ifjúsági fiú TOP 12 bajnokság:

11. Fixl Balázs

Budapest Bajnokság - Budaőrs (március 17-19.):

III. évjáratú újonc fiú egyéni:
2. Szarka Zsolt

II. évjáratú újonc fiú egyéni:
2. Németh Ádám
9-16. Máté Dávid

Összevont újonc fiú egyéni:
5-8. Szarka Zsolt
9-16. Lendvai Gergely
17-32. Máté Dávid
33-48. Németh Ádám

Összevont újonc leány egyéni:
17-32. Varga Petra

Serdülő fiú páros:
5-8. Szarka Tibor - Schaffer Dániel (MALÉV SC)
5-8. Lendvai Gergely - Büki Bence (PEAC)

Serdülő fiú egyéni:
3. Szarka Tibor
17-32. Lendvai Gergely

Serdülő leány egyéni:
17-32. Tóth Fanny

Ifjúsági fiú páros:
2. Vajda Attila - Kriston Dániel (KSI)

Ifjúsági fiú egyéni:
5-8. Vajda Attila
5-8. Fixl Balázs
17-32. Szarka Tibor
17-32. Galiotti Dávid

Serdülő fiú TOP 12 bajnokság - Budapest (március 26-27.):

10. Szarka Tibor

Országos Diákolimpia - Budapest (április 8, 12, 14.):

II. évjáratú újonc fiú egyéni:
9-16. Németh Ádám
9-16. Máté Dávid

Összevont újonc fiú egyéni:
3. Lendvai Gergely
17-32. Németh Ádám
17-32. Máté Dávid

Serdülő fiú egyéni:
5-8. Szarka Tibor
9-16. Lendvai Gergely

Serdülő leány egyéni:
33-48. Tóth Fanny

Ifjúsági fiú egyéni:
5-8. Fixl Balázs
9-16. Vajda Attila
17-32. Szarka Tibor

Országos utánpótlás csapatbajnokság - Budapest (április 9, 13, 15.):

Újonc csapat:
3. SZAK-Sportiskola (Lendvai Gergely, Németh Ádám, Máté Dávid

Serdülő csapat:
5-8. SZAK-Sportiskola (Szarka Tibor, Lendvai Gergely, Szarka Zsolt, Kiss Márton)

Ifjúsági csapat:
1. SZAK-Vasi Séfa (Vajda Attila, Fixl Balázs, Szarka Tibor)

Ifjúsági és serdülő Magyar Bajnokság - Budapest (április 29-30.):

Serdülő vegyes páros:
5-8. Szarka Tibor, Haraszti Nóra (Statisztika)

Serdülő fiú páros:
1. Szarka Tibor, Lukács Richárd (KSI)

Serdülő fiú egyéni:
2. Szarka Tibor

Serdülő leány egyéni:
9-16. Tóth Fanny

Ifjúsági vegyes páros:
1. Vajda Attila, Li Bin (Statisztika)

Ifjúsági fiú páros:
2. Vajda Attila, Kriston Dániel (KSI)
5-8. Fixl Balázs, Szarka Tibor

Ifjúsági fiú egyéni:
9-16. Fixl Balázs
17-32. Vajda Attila
17-32. Szarka Tibor

Újonc Magyar Bajnokság - Budapest (május 13-14.):

III. évjáratú újonc fiú egyéni:
3. Szarka Zsolt

II. évjáratú újonc fiú egyéni:
9-12. Németh Ádám
9-12. Máté Dávid

Újonc fiú egyéni:
3. Lendvai Gergely
5-8. Szarka Zsolt
17-32. Németh Ádám
33-48. Máté Dávid

Újonc leány egyéni:
17-32. Varga Petra 33-48. Brenda Csilla

Vizi Endre Vándorkupa és emlékverseny - Szombathely (május 19-21.):

III. évjáratú újonc fiú egyéni:
3. Szarka Zsolt

Újonc fiú egyéni:
5-8. Lendvai Gergely

1. Szarka Tibor ifj.
3. Lendvai Gergely
9-16. Szarka Zsolt

Serdülő leány egyéni:
9-16. Tóth Fanny

Ifjúsági fiú egyéni:
1. Vajda Attila
3. Fixl Balázs
9-16. Szarka Tibor ifj.
9-16. Lendvai Gergely
9-16. Galiotti Dávid

Szlovák ifjúsági nemzetközi bajnokság - Malacki (május 26-28.):

Ifjúsági fiú csapat:
1. Magyarország "A" (Vajda Attila, Kriston, Sebestyén)

Ifjúsági fiú páros:
5-8. Vajda Attila - Kriston Dániel

Ifjúsági fiú egyéni:
3. Vajda Attila

Lengyel nemzetközi bajnokság - Wladislawowo (június 1-4.):

Ifjúsági fiú csapat:
3. Magyarország (Vajda Attila, Nagy, Zombori, Kriston) !

Ifjúsági fiú páros:
3. Vajda Attila - Kriston Dániel !

Ifjúsági fiú egyéni:
9-16. Vajda Attila !








Vissza az előző oldalra!
Szombathely Asztalitenisz Kör - Magyar