Elérhetőségek

Szombathely Asztalitenisz Kör

Cím: 9700 Szombathely,
Szent László király utca 6.
Telefon: +36-30/946-3274
E-mail: pingpong@t-online.hu


Utánpótlásunk

Utánpótlás egyéni versenyek eredményei 2017-ben

Budapest Bajnokság - Budapest (jan. 27-29):

U11 újonc leány egyéni:

9-12. Molnár Liza

U11 újonc fiú egyéni:

9-16. Horváth Gábor

Serdülő leány egyéni:

13. Rónafalvi Petra

Terülei ranglista verseny - Várpalota (szept. 9):

ifjúsági leány egyéni:

3. Schreiner Lilla

 

Ifjúsági leány egyéni:

8. Benkő Anett

17-24. Schreiner Lilla

Ifjúsági leány páros:

5-8. Benkő Anett - Molnár Anna (Univer KTE)

5-8. Schreiner Lilla - Magyarcsik Laura (Szekszárd AC)

Regionális újonc bajnokság - Mosonmagyaróvár (jan. 29):

U11 újonc leány egyéni:

1. Molnár Liza

U11 újonc fiú egyéni:

2. Horváth Gábor

5. Poór Patrik

6. Poór Balázs

U13 újonc leány egyéni:

2. Puklér Júlia

3. Molnár Liza

U13 újonc fiú egyéni:

9-16. Horváth Gábor
 

MOATSZ Kupa - Tata (márc. 25):

U11 újonc leány egyéni:

9-16. Molnár Liza

U13. újonc fiú egyéni:

33-48. Horváth Gábor

 

MOATSZ Kupa ifjúsági - Budapest (ápr. 2.):

Ifjúsági leány egyéni:

10. Benkő Anett

16. Schreiner Lilla

Ifjúsági lány csapatbajnokság - Budapest (ápr. 3.):

7-9. SZAK-Sportiskola (Benkő Anett, Schreiner Lilla, Rónafalvi Petra)

 

MOATSZ Kupa serdülő - Budapest (ápr. 8.):

Serdülő leány egyéni:

8. Rónafalvi Petra

 

Regionális újonc bajnokság - Szombathely (ápr. 23.):

Újonc leány egyéni (U13):

1. Puklér Júlia

3. Molnár Liza

Újonc fiú egyéni:

2. Horváth Gábor

3. Papp Zsigmond

U12 újonc fiú egyéni:

1. Papp Zsigmond

U11 újonc leány egyéni:

2. Molnár Liza

U11 újonc fiú egyéni:

1. Horváth Gábor

2. Poór Balázs

3. Iszak Bence

Ifjúsági és Serdülő Magyar Bajnokság - Budapest (máj. 5-7.):

Serdülő leány egyéni:

5-8. Rónafalvi Petra

Serdülő leány páros:

5-8. Rónafalvi Petra - Kenesey Blanka (Univer KTE)

Serdülő vegyes páros:

5-8. Rónafalvi Petra - Bartal Tamás (BVSC-Zugló)

Ifjúsági leány egyéni:

9-16. Benkő Anett

Ifjúsági leány páros:

5-8. Benkő Anett - Molnár Anna (Univer KTE)

Ifjúsági vegyes páros:

9-16. Benkő Anett - Baranyai Domonkos (Celldömölki VSE)

Újonc Magyar Bajnokság - Mohács (máj. 13-14.):

U11 ujonc leány egyéni:

9-12. Molnár Liza

U11 újonc fiú egyéni:

9-16. Horváth Gábor

Nyugat-Magyarországi Területi ranglistaverseny - Ajka (jún. 3-4):

Serdülő lány egyéni:

2. Rónafalvi Petra

Serdlő lány páros:

1. Rónafalvi Petra - Pad Franciska (Ajkai Bányász)

Újonc fiú egyéni:

9-16. Horváth Gábor

U11. újonc fiú egyéni:

5-8. Horváth Gábor

BVSC és Statisztika évadnyitó - Budapest (aug. 29-31.):

U11 fiú egyéni:

9-16. Horváth Gábor

Összevont (U13) újonc fiú egyéni:

17-32. Horváth Gábor

Ifjúsági leány egyéni:

17-24. Schreiner Lilla

Regionális újonc bajnokság - Nagykanizsa (szept. 17):

U13 újonc leány egyéni:

1. Molnár Liza

U13. újonc fiú egyéni:

3. Horváth Gábor

5-8. Papp Zsogmond

9-16. Poór Patrik

9-16. Poór Balázs

U11 újonc leány egyéni:

1. Molnár Liza

U11. Újonc fiú egyéni:

3. Horváth Gábor

5-6. Poór Balázs

Bükfürdő Kupa - Bük (szept. 30-okt. 1.):

U11 újonc leány egyéni:

9-12. Molnár Liza

U11 újonc fiú egyéni:

9-16. Horváth Gábor

17-32. Poór Patrik

17-32. Poór Balázs

U13. újonc leány egyéni:

9-16. Molnár Liza

U13 újonc fiú egyéni:

17-32. Horváth Gábor

Serdülő leány egyéni:

3. Rónafalvi Petra

Pintér Attila emlékverseny - Orosháza (okt. 28-29.):

U11 újonc leány egyéni:

9-16. Molnár Liza

U13 újonc leány egyéni:

17-32. Molnár Liza

 

Ifjúsági TOP 24 - Győr (nov. 18-19.):

21. Schreiner Lilla

 








Vissza az előző oldalra!
Szombathely Asztalitenisz Kör - Magyar